HLAVNÍ AKTIVITY SPOLEČNOSTI

 

  • přeprava, skladování a prodej ropných produktů a biopaliv
  • prodej, skladování a přeprava AdBlue pro nákladní vozidla s SCR katalyzátorem v systémech GreenChem (Holandsko)
  • poskytování přepravních, skladovacích a dalších speciálních služeb

    - - -

 

Zaměření společnosti je od roku 2000 výhradně soustředěno na velkoobchod s pohonnými hmotami, provozování čerpacích stanic a autodopravu. G7, a.s. nabízí komplexní služby v oblasti dodávek pohonných hmot v České republice. Vysoká úroveň služeb, individuální přístup k zákazníkům, garance kvality a původu zboží a optimalizace logistických nákladů ji staví na čelní místo mezi prodejci pohonných hmot.

Společnost G7, a.s. zajišťuje dopravu pohonných hmot. Po českých silnicích jezdí v barvách G7, a.s. 9 cisteren na přepravu pohonných hmot. Cisterny jsou vybaveny veškerým technickým zařízením potřebným k tomu, aby přeprava pohonných hmot byla bezpečná a riziko ekologické havárie minimální.

Společnost G7 v logistice spolupracuje se společností Čepro, a.s., jejíž síť skladů využívá.

Od 1. července 2006 je společnost G7, a.s. oficiálním obchodním zástupcem společnosti GreenChem B.V. Holandsko pro prodej výrobku AdBlue podle normy DIN 70070.Společnost sídlí v Litvínově a v Kladně má zřízenu pobočku. Toto organizační uspořádání umožňuje obsáhnout celé území České republiky a zajistit nezbytné osobní kontakty obchodních zástupců s klienty.


Naši partneři